Beachvolleybaltoernooi 2012
- Datum za 18 aug '12
- Tijd 10:00
- Eindtijd 17:00
- Locatie Scheveningen, Scheveningse strand
- Categorie Sport
Inschrijving gesloten
Er zijn 12 deelnemers die zich hebben ingeschreven voor deze activiteit. Daarmee zitten we helaas vol!
Dag allemaal!
Lekker aan het genieten van dit mooie weer? Wij hopen dat het 18 augustus ook zo lekker warm is! Die dag organiseert de KDNSB (Koninklijke Nederlandse Dovensport Bond) een volleybaltoernooi op het Scheveningse strand!
Zon, zee en strand
Doe ook mee! Ideaal om nog even lekker met andere jongeren op het strand te sporten voordat werk of studie weer begint.
Dit toernooi is geschikt voor zowel beginners als gevorderde volleybalspelers. Je hoeft dus geen ervaring te hebben in het volleybal. Het is gezellig en sportief zodat iedereen mee kan doen.
Beachvolleybal wordt gespeeld in teams van drie personen plus een wissel. SH-Jong speelt met maximaal 12 spelers. Wil jij ook bij ons in het team? Geef je dan nu op!
Facts
- Wanneer: 18 augustus 2012
- Locatie: Scheveningen strand
- Tijd: 10:00 tot 17:00 uur
Kosten
Leden: € 7,00
Niet-leden: €10,00
Het inschrijfgeld dien je uiterlijk 9 augustus 2012 over te maken naar girorekeningnummer: 102946 t.n.v. SH-Jong, onder vermelding van: Beachvolleybaltoernooi 2012 + je naam. Of betaal eenvoudig op de website via iDeal!
Pas na je betaling is je inschrijving definitief.
Doe mee!
Meld je dan aan voor 9 augustus. Wil je nog een introducé meenemen? Laat hem of haar zich dan ook apart inschrijven. Er is plaats voor 12 personen. Wees er snel bij! Want vol = vol!
Vragen?
Heb je vragen? Mail dan naar
jeanineottink.shjong@gmail.com of bel/sms 06-30370109




